“… آقای حاج‌آقا حسین قنبری معروف به دکتر نباتی از شاگردان مرحوم سیدابوالحسن حافظیان شاگرد مرحوم آقاشیخ‌حسنعلی اصفهانی [نخودکی] نقل می‌کنند که مرحوم حافظیان به ایشان گفته بود:

«با استادم مرحوم شیخ‌حسنعلی، روزی در مشهد به دیدن مرحوم حاج‌شیخ‌عباس قمی رفتیم. در آن حال حاج‌شیخ‌عباس دعاهای حاشیۀ مفاتیح را می‌نوشت. استادم گفت: حاج‌شیخ! این دعاها احتیاج به اجازۀ استاد دارد و بدون اجازه اثر ندارد، شما که این دعاها را می‌نویسید وقتی مردم می‌خوانند و نتیجه نمی‌گیرند، از دعاهایی مثل دعای کمیل هم بی‌عقیده می‌شوند.»”

 


[مفاخر اسلام، علی دوانی، مرکز اسناد انقلاب اسلامی، ج۱۳، ص۵۹۵]

 

موضوع: فیش‌برداری‌‌های منظور دار
تاريخ: دوشنبه، ۱۲ فروردین ، ۱۳۹۲

 
 
 
 
 
 

 

لطفاً برای ارسال پیام غیر مرتبط با این یادداشت از صفحۀ تماس با من استفاده کنید.

 
 

 
 
 

۲۷ بهمن ۹۶

 

چن ساعت نشستم پای این قالبِ ویرانه؛ بل‌که با اطلاعاتِ ناقصی که از برنامه نویسی دارم -که ندارم- به هر ترفندی شده، چن جاشو اصلاح کنم.

منوهام از دست رفته بود. نمی‌دونم چرا؛ ولی انگار توی وردپرسی‌ها شایع شده بود این بلا! دوستانی کمک رسوندند و جز منوی آرشیو، بقیۀ منوها احیا شد. از بک‌آپِ چن سال پیش، تونستم منوی آرشیومو هم بازیابی کنم.

یه ویجت از اکانتِ گودریدزم گرفتم؛ و به لطایف‌الحیلی فعلاً داخلِ منوی تماس، جاسازش کردم!

لینکِ اکانتِ تامبلرمو -مرگ بر مردم‌آزاری که دست‌رسی‌مو به‌ش سد کرد!- برداشتم. شاید یه فکر دیگه‌ای برا عکس‌بازی‌هام کردم. فعلاً که جای «عکس‌بازی»، لینکِ «صفحۀ تماس با من» رو گذاشتم. آیکن‌شم باید اصلاح کنم.

اضافاتی هم بود که دست به هرس شدم.

هنوز وصله‌پینه‌ها مونده؛ بمونه تا بعد؛ باید توی فراغتِ دیگه‌ای تکمیل کنمش.

راستی چن ماه پیش، یه پلاگینی نصب کرده بودم؛ یارو فیشینگ از آب در اومد! این شد که دست‌رسی‌مو به هاست از دست دادم. تا پشتیبانیِ میزبانی جواب‌مو بده و بتونم دوباره به پیش‌خوان و سی‌پنل دست‌رسی پیدا کنم، بیش‌تر از  یه ماه طول کشید!

الغرض! اگه بازم مشکلی پیش نیاد، دل‌م می‌خواد نوشتن توی این‌جا رو از سر بگیرم.