کتاب خوندن آدما متفاوته؛ و من از اوناش نیستم که یه کتابو هورت می کشن؛ از اوناشم که کتابو مزمزه می کنمو جرعه جرعه مطالعه می کنم… حین مطالعه فکر می کنم… شاید یه پاراگراف یا یه دیالوگو  چن بار و از چن زاویه بخونم… مکث کنم… و باز بخونم… و بعد از مطالعه ش فکر کنم… مدتی طول می کشه این فرایند.

 

مطالعۀ اون کتاب تموم می شه و من هر از گاهی به ش فکر می کنم. چن وقت می گذره،بعضی وقتا چن ماه،بعضی وقتا چن سال؛ بعد،یه روز می رسه که ناغافل،خیلی اتفاقی با یه قابلیت و استعدادی تو درون م مواجه می شم که قبلاً نبوده؛ حس خیلی قشنگی یه،مث حس یه کشف. وقتی وارسی می کنم تا ببینم این قابلیت م از کجا ناشی می شه،به اون کتاب می رسم و اون مطالعه.

 آخرین رمان چاپ شدۀ سید مهدی شجاعی

 

 

اینا رو تعریف کردم تا بگم کفری شده بودم از این که دو ماه بود «طوفان دیگری در راه است» رو تهیه کرده بودمو نمی رسیدم بخونم ش. فراغت ذهنی حاصل نمی شد. امروز -جمعه- شروع ش کردم و تا حالا صد صفحه شو خوندم (ازسی صد و نود صفحه ش).

 

 

 

متلاطم م  کرده… همین!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ته نوشت ۱: از این فایل صوتی(1.17MB)(راست کلیک و Save Target As نمایید) لذت می برم. هم شعرش هم دکلمه ش هم ترانه ش هم موسیقی ش هم صدای اصفهانی ش…     هر روز،بی تو،روز مباداست…

 

ته نوشت ۲: محمد حسین باطنی یکی از دانش جو های المپیادی شریفه که تو سایت ش آرشیو قابل توجهی از موسیقی کارتون ها و بعضی تیتراژهای باحال رو جمع آوری کرده که با دانلود کردن برخی شون خیلی حال کردم…  از موسیقی سربداران،سلطان و شبان،هزار دستان،روزی روزگاری، و ناوارو گرفته تا موسیقی کارتون های آنه شرلی،علی کوچولو،رامکال،پروفسور بالتازار،بامزی،مدرسۀ موش ها و…

 

ته نوشت ۳: ابتکاری از خانم رعنا که مورد توجه برخی رسانه ها قرار گرفته… به عنوان نمونه،می تونین انعکاس شو تو واشینگتن پست و بوستون گلوب ملاحظه کنین… من م که هچ نظری در این باره ندارم!

 

ته نوشت ۴: تصاویری از جزایر سه گانۀ ایرانی که تو Google Earth با عنوان «اشغال شده توسط ایران» ذکر شده اند!

 

ته نوشت ۵: این مطلب که پیرامون علامۀ طباطبایی نوشته شده،جای تأمل داره.