حجت‌الاسلام و المسلمین محمدحسن اختری:

 

“… این یک رسمی است که در بین مراجع وجود دارد. همۀ مراجع بعد از مغرب و عشا یک ساعتی می‌نشینند و افرادی به آن جلسات می‌آیند. این‌ها مسأله‌ای را مطرح می‌کنند و گاهی روی آن بحث می‌کنند و مرجع نظر خودش را به عنوان نظر نهایی می‌گوید.

این مجالس را شورای استفتاء و شرکت‌کنندگان آن را اصحاب استفتاء می‌گویند. این گونه جلسات عمومی که فضلایی بزرگوار در آن جمع می‌شوند و در خانۀ اکثر مراجع تشکیل می‌شود، امام هم جلسۀ عمومی داشتند برای این‌که همه بتوانند به ایشان دسترسی داشته باشند.

آیت‌الله کریمی، آیت‌الله خاتم یزدی و آیت‌الله رضوانی همیشه در این جلسات امام شرکت می‌کردند…”

 


[خاطرات سال‌های نجف، مؤسسۀ تنظیم و نشر آثار امام خمینی، نشر عروج، ج۱، صص۳۹-۴۰]

 

موضوع: فیش‌برداری‌‌های منظور دار
تاريخ: پنجشنبه، ۱۵ فروردین ، ۱۳۹۲

 
 
 
 
 
 

 

لطفاً برای ارسال پیام غیر مرتبط با این یادداشت از صفحۀ تماس با من استفاده کنید.

 
 

 
 
 

۲۷ بهمن ۹۶

 

چن ساعت نشستم پای این قالبِ ویرانه؛ بل‌که با اطلاعاتِ ناقصی که از برنامه نویسی دارم -که ندارم- به هر ترفندی شده، چن جاشو اصلاح کنم.

منوهام از دست رفته بود. نمی‌دونم چرا؛ ولی انگار توی وردپرسی‌ها شایع شده بود این بلا! دوستانی کمک رسوندند و جز منوی آرشیو، بقیۀ منوها احیا شد. از بک‌آپِ چن سال پیش، تونستم منوی آرشیومو هم بازیابی کنم.

یه ویجت از اکانتِ گودریدزم گرفتم؛ و به لطایف‌الحیلی فعلاً داخلِ منوی تماس، جاسازش کردم!

لینکِ اکانتِ تامبلرمو -مرگ بر مردم‌آزاری که دست‌رسی‌مو به‌ش سد کرد!- برداشتم. شاید یه فکر دیگه‌ای برا عکس‌بازی‌هام کردم. فعلاً که جای «عکس‌بازی»، لینکِ «صفحۀ تماس با من» رو گذاشتم. آیکن‌شم باید اصلاح کنم.

اضافاتی هم بود که دست به هرس شدم.

هنوز وصله‌پینه‌ها مونده؛ بمونه تا بعد؛ باید توی فراغتِ دیگه‌ای تکمیل کنمش.

راستی چن ماه پیش، یه پلاگینی نصب کرده بودم؛ یارو فیشینگ از آب در اومد! این شد که دست‌رسی‌مو به هاست از دست دادم. تا پشتیبانیِ میزبانی جواب‌مو بده و بتونم دوباره به پیش‌خوان و سی‌پنل دست‌رسی پیدا کنم، بیش‌تر از  یه ماه طول کشید!

الغرض! اگه بازم مشکلی پیش نیاد، دل‌م می‌خواد نوشتن توی این‌جا رو از سر بگیرم.