یه مؤسسۀ مالی – اعتباری هست با عنوان «تعاونی اعتباری شهر» که وابسته به شهرداری تهرانه. تا جایی که اطلاع دارم از تمام بانک ها (اوراق مشارکت) و سایر مؤسسات مالی و صندوق های قرض الحسنه،سود بیش تری به سپرده گذاری های بلند مدت می ده:

سپردۀ شش ماهه  ۱۶%

سپردۀ یک ساله   ۱۸%

سپردۀ دو ساله  ۵/۱۹%

سپردۀ سه ساله  ۲۰%

سپردۀ چهارساله ۵/۲۰%

سپردۀ پنج ساله  ۲۱%

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ته نوشت ۱:بازهم بگید زنها قدرتشان کمه خانم یوروم (همسر کره ای قطبی) یک نفره برای پرسپولیس و هواداران و ….تعیین تکلیف میکنه!

 

 

ته نوشت ۲:سایت تفرقه افکن شیعه نیوز چندی پیش فیلتر شد تا احساسات برادران اهل سنت جریحه دار نشود و وحدت اسلامی حفظ شود! احساسات ما هم به درک! بگذار سنی نیوز مقدسات ما را به مسخره بگیرد و مطلبی سراسر فحش و ناسزا به ساحت مقدس امیرالمومنین و حضرت زهرا (س) را منتشر کند.

 

 

ته نوشت ۳: می دونستی خدا با تاس به کریس دبرگ شیمی درس میده؟!

 

 

ته نوشت ۴:در صورت برگزاری کنسرت آریان و کریس دی برگ برای نخستین بار بعد از انقلاب اسلامی خواهد بود که یک خواننده معروف غربی در ایران کنسرت اجرا می کند.

«سلام، صبح بخیر، اسم من کریس دی برگ، فارسی من بد است. من باید فارسی را بیشتر تمرین کنم.» اینها اولین جملات خواننده مشهور انگلیسی تبار زاده آرژانتین و ساکن فعلی ایرلند است که دیروز صبح در مواجهه با خبرنگاران ایرانی و خارجی بیان کرد.

 

 

ته نوشت ۵:  آیا پس از عرصه‌ی سیاست که تقریباً یک‌دست شده، اکنون نوبتِ عرصه‌ی فرهنگ است؟ هدفِ امنیتی کردن بحث‌های علمی چیست؟کیهان فرهنگی یا فرهنگ کیهانی؟

 

 

ته نوشت ۶: دستنوشتهای يك كج ومعوج۱۶+۲=۱۸ ؛ توضیح می خواد؟!  …همین قدر توضیح می دم که از وقتی دستنوشته های یک کج و معوج۱۶ساله بود گه گاه مطالعه ش می کردم …همین!

 

 

ته نوشت ۷:  دانشگاه تهران، ششم خرداد ١٣٧٨: خالد مشعل توضیح می دهد که چرا حمایت از فلسطین به نفع ایران است/فیلم.

 

 

ته نوشت ۸:یک چنین معاهده‌ای امنیت جهانی را به خطر می‌اندازد و مانع فعالیت‌های امدادگرانه و انسان‌دوستانه ارتش آمریکا می‌گردد.“!!!

 

 

ته نوشت ۹:آمار لحظه‌ به لحظه‌ از وضعیت جهان: جمعیت جهان، تعداد ماشین‌های تولید شده، تعداد کامپیوترهای فروش رفته و … رو به صورت لحظه‌ای و آنلاین داشته باشید!

 

 

ته نوشت ۱۰: شماها: مجله تخصصی وبلاگ؛ تازه شروع کرده… ولی امیدوارم ادامه بده و تداوم داشته باشه… در نوع خودش جالبه… راه افتادن این تیپ مجله های اینترنتی ذوق زده م می کنه…

 

 

ته نوشت ۱۱:بالاخره اکتشاف نمودم که داستان این عطری که شبها توی حیاط خانه میپیچد از کجا آب میخورد…

 

 

ته نوشت ۱۲: قضیۀ تقلب در کنکور کارشناسی ارشد